Zavolejte nám

Jak objednat školení


Objednání

Přihlášky k účasti na školeních   přijímáme v písemné formě (emailem, poštou, osobní předání na školeních). Je možné se přihlásit i telefonicky, v tom případě je nutné zaslat ještě potvrzení emailem. Objednávka se stává platnou po potvrzení ze strany Knowledge Pool s.r.o.


Závaznost

Potvrzené  přihlášky jsou závazné.


Storno podmínky

Účast na školení může objednavatel zrušit z vážných důvodů bez storno poplatků do 14 dnů před začátkem školení. V případě zrušení účasti 13 - 7 dní před začátkem školení, hradí objednavatel dodavateli částku ve výši 50 % ceny školení jako storno poplatek. V případě zrušení účasti 6 a méně dní před začátkem školení, je nutné uhradit celou částku za školení. Objednavatel však může vyslat na školení náhradníka. Změnu jména je nutné nahlásit písemně (emailem) nejpozději 1 pracovní den před školením.


Náležitosti objednávky

Objednávka by měla obsahovat název, termín, počet a jména účastníků, kontaktní údaje objednavatele (adresa, IČ, DIČ, bankovní spojení). Přihlášku prosím zašlete na info@knowledgepool.cz.


Zrušení otevřeného školení

Dodavatel si vyhrazuje právo zrušit nebo posunout termín školení ve vážných případech, jako je např. malé množství přihlášených účastníků, nemoc školitele, apod.